Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.09.2019 18:51
  • Son Güncelleme: 11.09.2019 18:51

açıkladı: ABD heyeti ile Harekât Merkezi'nde toplantı gerçekleştirildi

, 'nin kuzeyinde tesisi planlanan 'ye yönelik çalışmalar kapsamında Akçakale'deki 'nde ABD askeri heyetinin de katılımıyla toplantı gerçekleştirildiğini bildirdi.

ABD ve Türkiye arasında kritik toplantı

nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Suriye'nin kuzeyinde, Fırat'ın doğusunda tesisi planlanan Güvenli Bölge'ye yönelik çalışmalar kapsamında Akçakale'deki Birleşik Müşterek Harekât Merkezi'nde ABD askeri heyetinin de katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. ABD'li heyet dün de Güvenli Bölge faaliyetlerine ilişkin Genelkurmay Karargahı'ndaki toplantıya katılmıştı" ifadeleri kullanıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.