Bugünkü
Takvim

’ya 7 ödül

Başkan , Radyo ve 'nin düzenlediği ödül törenine katıldı. 'ya ödül yağdı...

Başkan Erdoğan, 'da Radyo ve 'nin düzenlediği ödül törenine katıldı. Erdoğan, "Biz sadece ekonomisi, savunması, ticareti, altyapısı, diplomasisi sağlam bir istemiyoruz. Aynı zamanda demokrasisi çok daha güçlü bir ülke de istiyoruz. Biz basını daha özgür, daha çoğulcu bir Türkiye arzu ediyoruz. Türkiye ne basın özgürlüğünde ne de milli güvenliğinden taviz verebilir" dedi. Erdoğan şöyle devam etti: Ana muhalefet demokrasiyi korumak, milli iradeyi savunmak yerine 'nün siyasi uzantısı gibi davranmayı tercih etti. TIR'ları ihanetinde olduğu gibi kimi medya mensupları da bu dönemde örgütün ajanlığını yapmakta hiçbir beis görmedi. Terör örgütlerine tetikçilik yapan gazeteci kılıklı şahıslar da var.Yılın en iyi reality haber programı- ile Tatlı Sert-atv

Yılın en iyi spor programı-Transfer Raporu-aSpor- Aykut İnce

Yılın en iyi kuşak haber ödülü- Akşam Ajansı-Salih Nayman-aHaber

Yılın en iyi radyo yapımcısı-Hopdedik Ayhan-Turkuvaz Radyo-Ayhan Güngör

Yılın en iyi TV dizisi-Sen Anlat Karadeniz-atv- Osman Sınav

Yılın en iyi erkek oyuncusu-Turgay Tanülkü-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv

Mustafa Cambaz Özel Ödülü-Tarihin İçinden-Çetin Demirer, Saygın Terzi, Emrah Öncül-aHaberkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.