Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.08.2019 13:55
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 13:56

'ndan çalışmaları hakkında flaş açıklama

Son dakika haberine göre 'deki çalışmaları kapsamında, Türk ve ABD'li komutanların iştirak ettiği ikinci ortak helikopter uçuşunun gerçekleştirildiğini duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Suriye’de Fırat’ın Doğusunda Güvenli Bölge birinci safha uygulamaları kapsamında, Türk-ABD’li komutanların iştirak ettiği ikinci ortak helikopter uçuşu Türk Silahlı Kuvvetlerine ait iki helikopter ile gerçekleştirildi." denildi.

Güvenli Bölge çalışmaları hakkında flaş açıklama

Son dakika haberi... 'deki çalışmaları kapsamında, Türk ve ABD'li komutanların iştirak ettiği ikinci ortak helikopter uçuşunun gerçekleştirildiğini duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Suriye'de Fırat'ın Doğusunda Güvenli Bölge birinci safha uygulamaları kapsamında, Türk-ABD'li komutanların iştirak ettiği ikinci ortak helikopter uçuşu Türk Silahlı Kuvvetlerine ait iki helikopter ile gerçekleştirildi." denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.