Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.08.2019 16:35
  • Son Güncelleme: 27.08.2019 16:44

'nın solisti "Ormanları yaktı" dememek için kırk takla attı

Türkiye son dönemde başta Ege olmak üzere çok sayıda yerde yaşanan ile boğuşuyor. Terör örgütü , Türkiye'nin çeşitli yerlerinde meydana gelen orman yangınlarını üstlenirken şarkıcı ise terör örgütünün itirafına rağmen buna inanmamakta ısrar etti.

Gökhan Özoğuz ormanları PKK'nın yaktığına bir türlü inanmadı!

1 buçuk aydır Türkiye'nin dört bir yanında çıkan 27 orman yangının arkasından terör örgütü çıktı. Ormanlara kast edip ateşe veren hainler sabotajla yaktıkları ormanları tek tek sıralayarak hepsinin kendileri tarafından yakıldığını açıkladı.

grubunun solisti ise terör örgütünün itirafına rağmen ormanları onların yaktığına inanmak istemedi.

"GERÇEK FAİLLERİNİ BİLMEMİZ İMKANSIZ"
Twitter hesabından "Ülkesini seven, duyarlı halktan biri olarak kamuya ait değerlerin kişiselleştirilip yitmesine, doğamızın zarar görmesine, hak hukuk adaletin dengesinin her kim tarafından olursa olsun bozulmasına tepki verdiğimde yazarım. Körü körüne taraf olmak ve siyaset yapmak bizim işimiz değil" açıklamasını yapan Özoğuz, ile alakalı 'bir ton' iddia olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Olayların iç yüzlerini ve gerçek faillerini bilmemiz imkansız bir dönemdeyiz. Yakanlar her kimlerse tepkimiz hep aynı olacak. Duyarsızca doğamızı katledenlere yazıklar olsun! Akciğerlerimiz ormanlarımız çok önemli"

Ünlü şarkıcının bu sözleri takipçilerinden büyük tepki aldı. İşte o tepkilerden bazıları:

kalan karakter 1000

kubılay kubılay

bunlar onu dıyecek cesaretı gosteremezler bu vatan ıcın canını verenlerın ulkesınde para kazanırlar ama o pkk ya bırsey dıyemezler bır gun onlarda olecek elbette o sehıtler vatan haınlerını orda bekleyecek ıste o yol donusu olmayan yol

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.08.2019 21:36
vefa vefa

geceleri ormanları yakıyorlar, gündüzleri kaz dağında doğayı severler rolü oynuyorlar. çok merak ediyorum, Erdoğan geldikten sonra hangi özgürlüğünüz kısıtlandı, ney iyiydi, Erdoğan dan sonra kötü oldu, hanginiz zengindi de şimdi fakir oldu.eğer bu sorulara verecek cevabınız yoksa afedersiniz de siz ......................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.08.2019 20:54
Dulqarnein Dulqarnein

hem satanist,.. hemde PKK terör örgütün SINSI AVUKATI, al sana sözde "modern-postmodern" meyvesi, VE ayni anda KEMALIZMIN TAM meyvelerinden biri, dinsiz bir satanist ve PKK avukati, koc grubunda besledigi biri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.08.2019 17:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.