Bugünkü
Takvim

Matematik öğretmeni , boşanmak isteyen eşini, doğumdan sonra bıçakladı

Kadına yönelik şiddet durmadı. Matematik öğretmeni , boşanmak isteyen eşini, doğumdan birkaç saat sonra hastanede bıçakladı.

Gaziantep'te 2 çocuk annesi (28), 8 yıldır matematik öğretmeni olan eşi Ahmet Yırtıcı'nın (34) uyguladığı şiddetten bıktı. 6 ay önce evi terk eden genç kadın, 3. çocuğuna hamile olduğunu anladı. 3 ay önce de boşanma davası açtı.

Dava sürerken Güldane Yırtıcı, önceki gün Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doğum yaptı. Doğumdan birkaç saat sonra hastaneye giden , eve dönmeye ikna edemediği eşine kızdı. Bıçakla yatakta yatan eşini bıçakladı. Güldane Yırtıcı'nın hayati tehlikesinin sürdüğü açıklandı.


MEHMET BONCUK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.