Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.08.2019 05:37
  • Son Güncelleme: 26.08.2019 05:37

'li fena rezil oldu! Düşmanlığı elinde patladı...

Eski Van milletvekili , Türk askerinin ’ta yaşlı bir adamı hastaneye götürürken çekilmiş fotoğrafını 'Özel Harekatçılar yaşlı bir Kürt'ü tutukluyor' şeklinde servis edip algı operasyonu oluşturmaya çalıştı. Botan fotoğrafın gerçek yüzü ortaya çıkınca Twitter paylaşımını sildi. Bu paylaşımı ile devlet düşmanlığı yapmaya çalışan Lezgin Botan, rezil olmaktan kurtulamadı.

HDP'li Lezgin Botan fena rezil oldu!
eski Van milletvekili , Twitter adresinden yaptığı paylaşımda "Sömürgeciliğin ve faşizmin fotoğrafıdır bu! Özel Harekatçıların elinde yaşlı bir Kürt dede... Sorsanız, koca devleti karpuz gibi ortadan böldüğü için "pençe harekatı kapsamında aldık,"derler! Hasta, yaşlı bir dededen korkan zavallı devlet... Dikta rejiminin adaletinde sual olunmaz" ifadelerini kullandı.LEZGİN BOTAN REZİL OLDU! SKANDAL PAYLAŞIMINI KALDIRMAK ZORUNDA KALDI
HDP'li Lezgin Botan 2016 yılında 'ın Cizre ilçesinde terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonların sürdüğü sırada barikatlar nedeniyle evinden çıkamayan yaşlı çiftin askerler tarafından güvenli bölgeye tahliye edilerek hastaneye götürüldüğü yaşlı çiftin askerlere çay ikram ettiği ortaya çıktı.Alçak paylaşımlarla sürekli gündeme gelen HDP'li Lezgin Botan bir kez daha rezil oldu ve paylaşımını kaldırdı.

ASKERLERE BÖYLE ÇAY İKRAM ETTİLERkalan karakter 1000

SAKARYALI SAKARYALI

bu ülkede yediğiniz içtiğiniz her şey ,hainliğiniz ve yalan iftiralarınız yüzünden haram ,,cehennem i sizin gibiler için yarattı YÜCE MEVLA ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.08.2019 10:03
KARAKALEM KARAKALEM

ALÇAK OLUNCA ALÇAKÇA PAYLAŞIM YAPMAN GAYET NORMAL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.08.2019 09:53
musa. musa.

yaşlı insanı ,sabiyi,, ancak siz öldürürsünüz ,bu asker şerefli askerdir ,,ALLAH ın askeridir ..MAL KAFA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.08.2019 09:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.