Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan Kenti’ni ziyaret etti

Başkan Erdoğan, Kenti’ne gitti. Eserleri inceledi, vatandaşlarla sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi. Erdoğan, restorasyonu tamamlanan cami önünde bulunan mermer 'sadaka taşına' para bıraktı.Başkan ve eşi Emine Erdoğan, dün helikopterle Muğla'nın Yatağan İlçesi'ne indi. Buradan karayolu ile Stratonikeia Antik Kenti'ne geçti. Erdoğan, antik kenti ve ören yerini gezdi. Yaklaşık 3 saat antik kentte kalan Başkan Erdoğan'a Valisi Esengül Civelek ve Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz eşlik etti. Tarihi eserler hakkında bilgi alan Başkan Erdoğan, vatandaşlarla da tek tek ilgilendi. Köylü kadınların ikram ettiği gözlemeyi yiyip çay içen Erdoğan, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.Erdoğan, restorasyonu tamamlanan cami önünde bulunan mermer 'sadaka taşına' para bıraktı.

0

Erdoğan, vatandaşların sevgi seliyle karşılandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.