Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.08.2019 19:28
  • Son Güncelleme: 18.08.2019 19:59

ve Orman Bakanı Pakdemirli'den İmamoğlu'na sert yanıt! "Yöneticiler işlerinin başında olmalı"

ve Orman Bakanı Pakdemirli, Büyükşehir Belediye Başkanı 'nun iddialarına ilişkin, "Neredeyse hafta başından beri k koşulların İstanbul'da aleyhte ve yağışla ilgili gelişebileceğine dair her türlü açıklamamız olmasına rağmen Meteoroloji geç açıkladı diyorlar. Ben bunu doğru bulmuyorum. Yöneticilerin işlerinin başında olması gerekir. Eğer yöneticisiysen geleceksin işin başına geçeceksin. Vatandaş bunu bekliyor. Can kaybı da olabilir ama vatandaş yöneticilerini başında istiyor." dedi.


Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, İzmir'de yangın bölgesinde açıklamalarda bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sel ve su baskınları açıklamasına yanıt verdi.

kalan karakter 1000

dr dr

sonuc da felaket kim olsa bir sey yapamaz da saga sola saldirmak yerine daha sakin olup is yapmasi gerek secim bitti iki ay sayma yeni geldi dersin bundan sonra is yapmasi gerek suclu arayip durmak yerine kim olur ise

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.08.2019 20:15
türk türk

ey imamoğlu milletin sıkıntısına care bulacağın yerde gidip tatil yapıyorsun hem işin başında değilsin hemde devleti sucluyorsun devletle uğraşacağına işine bak millete yardımcı olun metoroloji kaç sefer uyardı bunuda herkes biliyor sadece senmi bilmiyorsun imamoğlu:

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.08.2019 19:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.