Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.08.2019 21:02
  • Son Güncelleme: 13.08.2019 21:11

halinde ucuza satmamak için kasa kasa i çöpe döktüler

halinde çekilen görüntülerde, tarladan alınmış, nakliyesi ödenmiş ama istenen fiyat karşılanmayınca çöpe dökülen ler var. Vatandaşlar üzerinden tepki gösterdi.

halinde çekilen görüntülerde, tarladan alınmış, nakliyesi ödenmiş ama istenen fiyat karşılanmayınca çöpe dökülen ler var.

Havaların ısınmasıyla birlikte ürünler artarken, fiyatlar dibe çakıldı. Pazarcılar, halka ucuza satmak yerine düzeni bozmamak adına domatesleri çöpe dökmeyi tercih ediyorlar.

Görüntülere dan tepki yağdı. Birçok kullanıcı, "üreticiye ve halka ihanet ediyorsunuz" yorumunda bulundu.

kalan karakter 1000

şaban kara şaban kara

Allah'ın vermiş olduğu domatesleri ne cesaretle çöpe döküyorsun senin hiç mi hayrın ve vicdanın yok mu bunu yapanlar ceza verimlezse vatana millete zararı dokunur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.08.2019 00:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.