Bugünkü
Takvim

iddianamesinde mide bulandıran ifadeler! 11 yaşındaki kızdan babasına telefon

Silahlı Suç Örgütü'ne yönelik hazırlanan iddianamede mide bulandıran detaylar tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor. Oktar'ın 11 yaşındaki bir kız çocuğunu karşısına alarak "Benim olacaksın, benimle yaşayacaksın" dediği öne sürüldü. Annesi tarafından Adnan Oktar’a nasıl verildiğini ve bu süreç sonrası yaşadıklarını anlatan S.S.’nin ifadeleri kan dondurdu.

  • Güncel
  • 08.08.2019 12:16
  •  - 
  • Son Güncelleme: 08.08.2019 12:20
ABONE OL
Oktar iddianamesinde mide bulandıran ifadeler

"OKTAR ELİMİ OKŞADI, MAKYAJ YAKIŞIYOR" DEDİ
S.S. ifadesinde İstanbul'daki stüdyoya gittiğinde Oktar'ın bulunduğu bir odaya alındığını ve ilk tanışmada oturduğu koltuğun karşısında Oktar'ın kendisini tuttuğunu, ellerini avucunun içine aldığını belirtti. S.S. ifadesine şöyle devam etti: "Benim elimi kendi avucunun içine alır, okşardı, daha sonra benim yüzümü, boynumu ve omuzlarımı okşardı. Bileğimden ve boynumdan nabzımı ölçerdi, beni ayağa kaldırarak fiziğimin çok güzel olduğunu, dalyan gibi bir kız olacağımı, makyajın bana çok yakıştığını söylerdi. Kaşlarımı tamamen kazıttırarak incecik dövme yaptırmamı isterdi. Otururken bacaklarımı açmamı isterdi. Beni eliyle okşarken ve bunları söylerken annem de yanımızdaydı."

"13,5 YAŞINDAN SONRA YANIMDA KALACAKSIN"
Bir süre sonra örgüt lideri Oktar'ın kendisini başka bir yere gönderdiğinden bahseden S.S. yaşadığını şöyle aktardı:
"Çengelköy'de büyük kapıları ve havuzu olan eve gönderiyordu. Bu evde bana hediye olarak aldığını tavşan, ceylan, pony, kuş ve midilli gibi havyanlar vardı. Benim onlarla ilgilenmemi çünkü 13,5 yaşından sonra onunla o evde kalacağımı ve eve alışmam gerektiği için beni bu eve gönderiyorlardı. Bu eve gittiğimde birçok ismini bildiğim ve bilmediğim kızlar ve erkekler vardı. Bu grupta tek küçük kız bendim. Evde diğer erkeklerin bana dokunması yasaktı. Adnan Oktar beni görmek istediğinde haftada iki-üç kez Adnan Oktar'ın yanına giderdik."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.