Bugünkü
Takvim

iddianamesinde mide bulandıran ifadeler! 11 yaşındaki kızdan babasına telefon

Silahlı Suç Örgütü'ne yönelik hazırlanan iddianamede mide bulandıran detaylar tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor. Oktar'ın 11 yaşındaki bir kız çocuğunu karşısına alarak "Benim olacaksın, benimle yaşayacaksın" dediği öne sürüldü. Annesi tarafından Adnan Oktar’a nasıl verildiğini ve bu süreç sonrası yaşadıklarını anlatan S.S.’nin ifadeleri kan dondurdu.

  • Güncel
  • 08.08.2019 12:16
  •  - 
  • Son Güncelleme: 08.08.2019 12:20
ABONE OL
Oktar iddianamesinde mide bulandıran ifadeler

ADNAN OKTAR, ÇOCUK İLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEK İSTEDİ
2014 yılında 11 yaşında olan şikâyetçi küçük kız çocuğu S.S. yaşananları şöyle anlattı:
"Daha sonra Ebru Altan, annem ve bana 'Adnan Oktar seni yüz yüze görmek istiyor' diyerek bizim Türkiye'ye gelmemizi istedi. İstanbul'a geldiğimizde iki ay kadar Pendik'teki evimizde kaldık. Adnan Oktar bizi evinde ağırlamak istemiş, ancak ben istemedim ve annemi zorla ikna ettim."

"GECE SAAT 02.00'DE ADNAN OKTAR BENİ İSTEDİ"
Annesi D. Ç.'ye örgüt üyeleri tarafından bir telefon hattı verildiğinden söz eden çocuk S.S., "Bu telefon numarası ile annem Adnan Oktar grubuyla iletişime geçiyordu. Ümit isminde soyadını hatırlamadığım kişi annemi arayarak gece 03.00'te 'Adnan Oktar S.S.'yi görmek istiyor' diyorlardı. Annem de beni gece 02.00 kaldırıp makyaj yapıyor ve dekolteli elbise giydiriyordu. Onların gönderdiği şoför bizi Göksu Evlerine A/9 Stüdyosu'nun olduğu yere götürüyordu. Biz gitmeden önce annem bana 'Sen konuşmasını bilmezsin' diyerek beni karşısına alıyor 'Sen az konuşacaksın, Adnan Oktar ne isterse onu yapacaksın, erkek arkadaşının olmadığını, babanla görüşmediğini, anneni çok sevdiğini anlatacaksın, bacak bacak üstüne atacaksın, dik duracaksın, dudaklarını birleştirerek konuşacaksın' gibi şeyler söylüyordu ve bunları bana uygulatıyordu" açıklamalarında bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.