Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.07.2019 09:16
  • Son Güncelleme: 21.07.2019 09:29

Son dakika: Türk savaş uçakları 'yı vurdu

Pençe Harekâtı ile koordineli olarak, kuzeyi bölgesine düzenlenen hava harekâtıyla bölücü terör örgütüne ait silah mevzii, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vuruldu.

Türk savaş uçakları Metina'yı vurdu

Pençe Harekatı ile koordineli, 'ın kuzeyindeki bölgesine düzenlenen hava harekatıyla bölücü terör örgütü tarafından kullanılan silah mevzisi, barınak ve sığınaklar vuruldu.

ndan yapılan açıklamaya göre, Pençe Harekatı ile koordineli, Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesine hava harekatı düzenlendi.

Harekatta, bölücü terör örgütü PKK tarafından kullanılan silah mevzisi, barınak ve sığınaklar jetler tarafından vuruldu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.