Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.07.2019 10:10
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 10:20

'a dersi: Çizimlerden değil darbecilerden nefret et

Şarkıcı , geçtiğimiz günlerde afişlerinin bazılarını eleştirmiş ve eleştirisi yüzünden birçok vatandaştan tepki görmüştü. Özoğuz'un darbeyi ve darbecileri kınamak yerine afişleri eleştirerek konuyu saptırma çabasına bir tepki de oyuncu 'dan geldi. Kaçan, Özoğuz'a "çizimlerden değil, darbecilerden nefret et" dedi.

Çizimlerden değil darbecilerden nefret et

2016'da düzenlenen hain darbe girişiminin yıl dönümünde Athena grubunun solisti ile oyuncu arasında afiş tartışması yaşandı.

Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz için hazırlanan bazı afişlere tepki gösterdiği paylaşımında "Bu çizimlerinden nefret ediyorum. Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor. Türk askeri olgunun itibarını zedeler mi diye düşünmeden konması korkunç. Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk askeridir. Bunlar derhal yasaklansın" diyerek darbeye tepki göstermek yerine konuyu saptırma ve sabote etme girişiminde bulunmuştu.

DERSİNİ ALDI: "ÇİZİMLERDEN DEĞİL DARBECİLERDEN NEFRET ET!"
Özoğuz'un hain darbe girişimini lanetlemek yerine konuyu sabote eden paylaşımına tepki gösteren oyuncu Hasan Kaçan ise "Çizimlerden değil darbecilerden nefret edeceksin Gökhan! Alçak darbeciler 251 evladımızı şehit etti Gökhan! 251 can toprak altında Gökhan! Büyüklerinden hiçbir şey öğrenmediysen, şehit evinde edeple susulacağını da mı öğrenmedin Gökhan! Bu memleket şehit evi Gökhan! Sus Gökhan!" yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Gökhan gibi sanatçı bozuntularına sokaktaki vatandaşa mikrofon tutararak iyice haddini bildirin. Bizden görünümlü bu seviyesizlere bel altından alttaki birilerine söz söylettirerek aklıyla dalga geçtirin bu tiplere bu ülkede show yaptırmayın. Bunlara cevabı aynı katagoride olanlar ve onun altındaki katagoride olanlar aklıyla dalga geçerek cevap vermesi madara etmesi lazım. Bu kadar olaydan sonra hala bir tip çıkıp aklımızla alay ediyorsa delinin birine mikrofon uzatıp bu tiplerin seviyesiyle aklıyla alay etmesi lazım. Ondan sonra manşetten haberini yapmanız lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.07.2019 13:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.