Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.07.2019 08:21
  • Son Güncelleme: 14.07.2019 08:21

Başkan Erdoğan havalimanında halkla buluşacak

Başkan , darbe girişiminin üçüncü yıldönümünde ve 'da bir dizi etkinliğe katılacak. Erdoğan'ın İstanbul'daki ilk adresi, darbe girişimi gecesi geldiği ve direnişi yönettiği yer olan olacak.

Başkan Erdoğan havalimanında halkla buluşacak

Başkan , darbe girişiminin üçüncü yıldönümünde ve 'da bir dizi etkinliğe katılacak. Erdoğan, ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesi karşısında bulunan Şehitler Abidesi'ndeki törende yer alacak. Erdoğan, buradan Millet Camisi'ne giderek şehitler için okunan hatimlerin duasına iştirak edecek. Daha sonra 'deki özel oturumu izleyecek olan Erdoğan, 15 Temmuz gecesi darbecilerin bombaladığı, daha sonra yeniden yapılan Ankara Emniyet Müdürlüğü'nü hizmete açacak. Erdoğan'ın İstanbul'daki ilk adresi ise, darbe girişimi gecesi geldiği ve direnişi yönettiği yer olan olacak. Burada düzenlenecek dev buluşmaya şehit yakınları ve gazilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katılacak. Erdoğan, daha sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne geçerek Hafıza 15 Temmuz Müzesi'nin açılışını yapacak. Başkanı da Twitter'dan paylaştığı videoyla Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek etkinliğe vatandaşları davet etti. Atatürk Havalimanı'ndaki program için 9 bin 500, il genelinde alınacak emniyet tedbirleri için de 25 bin personel görevlendirilecek.

AZİZ'İN HAYALİ GERÇEK OLUYOR
Bu arada telefonla katıldığı radyo yayınında en büyük hayallerinden birinin Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek olduğunu söyleyen 14 yaşındaki Aziz adlı gencin hayali de 15 Temmuz'da gerçekleşecek. Yayına bağlanan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Aziz'i İstanbul Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek 15 Temmuz programına davet etti. Altun, Aziz'in burada Erdoğan ile görüşebileceğini kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.