Bugünkü
Takvim

Yazar vefat etti

Yazarı , 'da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Eygi'nin cenazesinin bugün ikinci namazını müteakiben Fatih Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından kaldırılacağı öğrenildi.

Yazar Eygi vefat etti

Milli Gazete yazarı , 'da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Eygi'nin cenazesinin bugün ikinci namazını müteakiben Fatih Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından kaldırılacağı öğrenildi. Başkan Erdoğan, "Ülkemizin yetiştirdiği en önemli mütefekkir ve münevverlerden biri olan Muhterem Mehmet Şevket Eygi Beyefendi'nin vefatını derin bir teessürle öğrendim. Eygi'ye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.