Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.07.2019 18:56
  • Son Güncelleme: 11.07.2019 19:04

başvuruları ne zaman başlıyor? ne kadar olacak?

Yeni askerlik sistemiyle birlikte kalıcı hale geldi. Yeni sistemin ardından vatandaşlar bedelli askerlik konusunda araştırmalarını sürdürüyor. Merakla araştırılan soruların başında ise " ne zaman başlıyor?" sorusu yer alıyor. Peki, ne kadar olacak? İşte bedelli askerlikle ilgili merak edilenler...

Yeni askerlik sisteminin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabul edilmesi ve Başkan Erdoğan'ın yasayı onaylamasıyla birlikte yasa yürürlüğe girdi. Yeni askerlik sistemiyle birlikte bedelli askerlik sistemi hakkında detaylar merak edilmeye başlandı. Peki, bedelli askerlik başvuruları ne zaman başlayacak? Bedelli askerlik ücreti ne kadar olacak? İşte bedelli askerlik hakkında bilinmesi gerekenler...

BEDELLİ ASKERLİK BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren yeni askerlik sistemi geçtiğimiz günlerde kanunlaştı. Önümüzdeki günlerde ise başvuru tarihlerine ilişkin açıklama yapılması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.