Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.06.2019 08:08
  • Son Güncelleme: 28.06.2019 09:48

'da gerçekleştirilen G-20 Zirvesi'ne Başkan Erdoğan damgası

Dünyanın en büyük 20 ekonomisinin liderleri ’nın Osaka kentinde bir araya geliyor. Kritik zirveden ilk kareler gelirken Başkan Erdoğan'ın ABD, ve Fransa devlet başkanlarıyla sohbet ettiği anlar kameralara yansıdı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı , 'ın G20 Liderler Zirvesi'nde ABD, ve Fransa devlet başkanlarıyla sohbet ettiği fotoğrafları paylaştı.

Altun, Twitter hesabından 'nın Osaka kentinde G20 Liderler Zirvesinin gerçekleştiği INTEX Osaka Fuar Merkezi alanından fotoğraf paylaşımında bulundu.

"G-20 Osaka Liderler Zirvesi'nden" başlığıyla yaptığı paylaşımında Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD Başkanı , Rusya Devlet Başkanı , Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile ayaküstü yaptığı sohbetlere ilişkin fotoğraf karelerine yer verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.