Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.06.2019 12:08
  • Son Güncelleme: 28.06.2019 12:24

’nin hoşgörü maskesi çabuk düştü! : Türbanlı hakim olmaz

öncesi herkese mavi boncuk dağıtan ve hoşgörü mizanseni yapan ’nin maskesi çabuk düştü. CHP milletvekili , katıldığı bir televizyon programında ''Bir hakimin türbanlı olması doğru değil. Dünyanın hiç bir yerinde bu olmaz.'' dedi.


lerden önce hoşgörü maskesi takarak herkese mavi boncuk takan ; asıl kimliğine geri döndü.

CHP'Lİ VEKİLDEN SKANDAL SÖZLER
CHP milletvekili katıldığı bir televizyon programında başörtüsüne ilişkin skandal yorumlarda bulundu.

Yarkadaş programda yaptığı konuşmada ''Bir hakimin türbanlı olması doğru değil. Dünyanın hiç bir yerinde bu olmaz.'' sözlerini kullandı.


METRODA ÖRTÜLÜ KADINA ÇİRKİN SÖZLER
CHP'li Yarkadaş'ın bu skandal çıkışı akıllara da yaşanan yı getirdi. 'da bir metroda bir şahıs, örtülü kadına '' diye hakaret etmiş, vatandaşlar tepki gösterince "burası Türkiye Cumhuriyeti, burası özgür bir ülke, istediğimi konuşabilirim" demişti. kısa sürede yayılan video sonrası vatandaşlar İçişleri Bakanlığı'na harekete geçmesi çağrısında bulunmuştu.

28 ŞUBAT'I HORTLATMA PEŞİNDELER
Son günlerde CHP zihniyetinin başörtülü kadınları hedef alan çirkin saldırıları akıllara 28 Şubat sürecini getirdi. Sosyal medyada skandal ifadelere tepki gösteren vatandaşlar, CHP'li Yarkadaş'ın bu tavrına atıfta bulunarak, CHP'nin 28 Şubat özlemine dikkat çektiler.

kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Barış Yarkadaşın söylediğine cevabı rakip tarafta bulunan vermemesi gerekir. Bunun aklıyla dalga edecek aptal madara edecek açıklama yapacak yorumcu lazım. Sokaktan birini getirin yorumcu olarak bunu mors eder bırakır ortada. 80 sene bu ülkeye demirağlarla örecekten akıl alınmaz yorumu tiiye alınır. Bunların aklıyla dalga geçen bunların seviyesine inen yorumcular bulun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.06.2019 18:52
yasin yasin

saadetli kardeşlerin canı sağolsun.kankaları daha parça gösteriyor film başlamadı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.06.2019 16:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.