Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.06.2019 12:35
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 12:45

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan "sözde siyasetçilere" videolu yanıt

'nda önemli açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Sözde siyaset yapan birileri eğitimde, sağlıkta yaptığımız atılımları küçümseyerek kendilerine prim yapmaya çalışıyorlar" dedi. Erdoğan, daha sonra "sözde siyasetçiler anlamamış ama o anlamış" diyerek bir vatandaşın çektiği videoyu izletti. İşte Erdoğan'ın AK Parti Grup Toplantısı'nda izlettiği o görüntüler...


Başkan , 'nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, konuşmasında "sözde siyasetçilere" bir video ile yanıt verdi.

İşte Başkan Erdoğan'ın o ifadeleri:

'BU HANIMEFENDİ HALA ANLAYAMADI'
Bugün bir tanesi öyle söylüyor. "Şu kadar bölünmüş yol yaptım demekle mi oy alacaksınız" Öbür tarafta da şunu söyle be, "yüksek hızlı tren yaptık diye mi bu millet oy verecek" "26 havalimanını 56'ya çıkardık diye mi bu millet size oy verecek" Ne kaldı? Ne olacak, sen niye varsın o zaman? Yani siyasi kadrolar bu ülkede ne yapar? Şimdi ben bir vatandaşımızın güzel bir tebliğini sizlere şurada perdede göstermek istiyorum.O anlamış ama sözde siyaset yapan neyse isim vermeyeyim anlayamamış… Herhalde bunu izleme fırsatı bulursa anlayacaktır. Benim Kahramanmaraşlı kardeşim anladı ama Bu hanımefendi hala anlayamadı. Bunlar bugüne kadar niye yapılmıyordu? Şimdi yapılınca niye rahatsız oluyorsun? Bir teşekkür etmesini bilin ya. Yok görevindir, tamam da siz geçmişte bakanlık filan da yaptınız. Siz niye yapamadınız?İşte kıskançlık çok kötü bir illet. Fakat isteseler de istemeseler de biz yine bu yolları yapmaya devam edeceğiz. Bu tünelleri inşallah açmaya devam edeceğiz. Köprüleri yapmaya devam edeceğiz. de yapacağız. Osmangazi Köprüsü de yapacağız. Marmaray gibileri de yapacağız. Yapmaya da devam edeceğiz.

kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

ÇAPSIZ SİYASETÇİ MÜSVEDDELERİNE BAKINCA ERDOĞAN'IN KIYMETİ DAHA İYİ ANLAŞILIYOR. BAKIP DA GÖRMEYENLER, GÖRÜP DE TAKDİR ETMEYENLER YÜKTÜR BU ÜLKEYE.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.06.2019 16:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.