Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.06.2019 21:20
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 21:34

/’li teröristler nı yakıp, halay çekti

'nın Ceylanpınar ilçesi karşısında bulunan 'nin Haseke iline bağlı Rasulayn ilçesinde /'li teröristlerin sivillere ait ekili nı ateşe vererek halay çektiği görüntüler tepki topladı.

Ceylanpınar ilçesi karşısında yer alan Rasulayn ilçe kırsalında /'li teröristler sivillere ait buğday ekili tarlayı ateşe verdi. Tarlayı yaktıktan sonra önünde kol kola girerek halay çeken teröristler cep telefonları ile çektikleri görüntüleri ise paylaştı.

Kısa sürede binlerce kişinin izlediği görüntüler tepki topladı. Tarlası yakılan çiftçiler ise teröristlerin bölgeden ayrılmasının ardından yangını kendi çabaları ile söndürmeye çalıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.