Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.06.2019 21:59
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 22:43

Başkan Erdoğan, 'in düğün törenine katıldı

, ile evlendi. 'da gerçekleştirilen düğüne Başkan da katıldı. Çifte mutluluk dileyen Erdoğan, evlilik cüzdanını Zeynep Yılmaz'a takdim etti.

Başkan Erdoğan, Rıza Kayaalp'in düğün törenine katıldı

, ile evlendi.


Çiftin nikah şahitliklerini ise Başkan ve Genel Başkanı , Başkanı , Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve olimpiyat şampiyonu milli güreşçi yaptı.

Çifte mutluluk dileyen Erdoğan, evlilik cüzdanını Zeynep Yılmaz'a takdim etti.

Düğüne çiftin ailesi ve yakınlarının yanı sıra siyaset ve spor camiasından isimler de katıldı. Zeynep Yılmaz ile Rıza Kayaalp'in ikinci düğün töreni 27 Haziran'da 'ta yapılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.