Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 24.06.2019 13:12
  • Son Güncelleme: 24.06.2019 13:20

'dan kritik mesai

Yarın Meclis'te yapılacak olan AK Parti Grup Toplantısı'na katılacağı açıklanan 'ın, grup toplantısının ardından da Merkez Yönetim Kurulu'nu (MYK) toplayacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı 'ın yarın TBMM'de partisinin grup toplantısına katılacağı, ardından Merkez Yönetim Kurulu'nu (MYK) toplayacağı belirtildi. MYK'da, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sonuçlarının değerlendirileceği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin ardından yarın TBMM'de partisinin grup toplantısına katılacak. Seçim sonuçlarına ilişkin ilk değerlendirmesini grup toplantısında yapması beklenen Erdoğan, saat 14.00'de AK Parti MYK toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda da İstanbul seçim sonuçları masaya yatırılacak. MYK'da Meclis gündemine gelecek konularla ilgili de Meclis Grup yönetimi tarafından sunum yapılacak. 15 Temmuz'a kadar çalışması planlanan Meclis'te görüşmelerine başlanacak yasa teklifleri ile Meclis gündemine gelmesi beklenen yargı paketlerine ilişkin değerlendirmeler yapılacak. Toplantıda bu hafta Meclis Başkanlığı'na sunulması beklenen yargı reformu paketi ile ilgili yasal düzenlemenin de ele alınacağı bildirildi.

kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Üçüncü Analiz: Diyelim ki Ak Parti yol yaptı. Yaptığı yolu kendi anlatmaması lazım. Bunu kamyoncuya otobüs firmaları üzerinden üstüne basa basa tane tane komedi şekilde güldüre güldüre karşı tarafın bir gram akıllı olmadığını lanse ede ede anlatması gerekir. Yani Ak partinin yaptığı bütün hizmetleri başkaları üzerinden anlatılması gerekir. Örnek Havaalanı hava alanında olan şirket bunu ballandıra ballandıra anlatması gerekiyor. CHP de laikliği ballandıra ballandıra partiyle alakası olmayan sözde akademisyen veya bilim adamı ballandıra ballandıra anlatıyor. Veya sanatçısı filminde veya ilgi alanında işliyor. CHP ye oy veren Kılıçtaroğluna bakarak vermiyor eşşek semeri koysan yine oy verirler bu derece makyaj yapılıyor CHP için.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.06.2019 19:15
Mustafa Mustafa

İkinci analizim: Dış güçlerle dolar operasyonu veya ekonomiyle ilgili veya karışıklık gibi olaylar oluşturup Ak parti içindeki gizlenen tiplere de parti kurduktan sonra CHP nin de erken seçim diye bağırmaları olur. CHP partide siyaset yapmıyor siyasetini yorumcusu medyası akademisyeni markası sanatçısı yapıyor. Örnek verecek olursam iki ayyaş çıkmış TV ye Metin Ak pınar gibi Cem yılmaz gibi hükümete ayar veriyor. Hükümette buna cevap veriyor buna cevabı en ağır cevabı verecek olan başka bir sanatçının veya kurumun cevap vermesi gerekiyor. Siyasette CHP tabela olduğu için buraya konuşmak boş duvara konuşmak gibi oluyor. Yaptıkları bu ülkede İngiliz oyunu gibi oyun oynuyorlar sahada asıl siyaset yapanı göremezsin. Asıl siyaseti üniversitede hocalar merdiven altında müslüman görünümlüler sinema oyuncuları markası ve kurumları yapıyor. Al sana bir örnek güldür güldür show da komedi yapıyor gözüküyor konusunda atanamayan öğretmeni işliyor bunu izleyen gülerek beyni formatlanmış oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.06.2019 19:02
Mustafa Mustafa

İçinizdeki fetö tipleri asalak parazitleri temizleyin. Berhan şimşek tv ye çıkıyor olmayan bir şeyi üstüne bastıra bastıra haklı çıkmaya çalışarak anlatıyor. CHP yi bu kadar savunuyor. Bu tarafa geliyorsun 81 ile hizmet yapmış say say bitmiyor bu kadar elde veri varken pısırık pısırık konuşanları gönder gitsin. CHP nin neresi doğru ki ben kendi hatamı tartışayım. Doğrusu olmayanın hatası zaten olmaz. Kahveden bıyıklı vatan millet diyen birilerini vekil göstersen bari bu kuyu kazmaz ne olduğu belli olandır. Bıyığı yeter. Diğerlerini seçtiğin zaman bir olasılık daha var benden mi fetöden mi? Neden çelişki yaşayayım ki? Dışardan izleyenim partiyle alakası olmayanım. Ak partide 99 vekil çürük 1 sağlam olsa yine yanlış olan CHP ye oy vermem karşılaştırma bile yapmam.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.06.2019 18:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.