Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 24.06.2019 13:24
  • Son Güncelleme: 24.06.2019 18:18

"da şiddet ve düzensizliğin önlenmesi" ile ilgili kanun teklifini Meclis'e sundu

da şiddet ve düzensizlikle mücadele kapsamında yaptırımların artırılması ile ilgili hazırlanan kanun teklifi Meclis'e sunuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Grup Başkanvekili , ilgili teklifi Başkanlığına sunduklarını bildirdi.

Grup Başkanvekili , da şiddet ve düzensizlikle etkin mücadele amacıyla yaptırımların artırılması kanun teklifini Başkanlığına sunduklarını bildirdi.

Mehmet Muş, sporda şiddet ve düzensizlikle etkin mücadele amacıyla yaptırımların artırılması, spor alanlarında tehdit olarak algılanabilecek tezahüratların suç sayılması, müsabaka alanlarına girişlerde biyometrik kimlik doğrulaması yapılması, TFF Süper Lig ve 1. Lig dışındaki ligler ile futbol dışındaki branşlarda da elektronik kart ve elektronik bilet uygulamasına geçilmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifini TBMM Başkanlığına sunduklarını bildirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.