Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.06.2019 13:42
  • Son Güncelleme: 18.06.2019 14:39

Son dakika... MSB'den 'nin S-400 mektubuna yanıt

'ndan yapılan açıklamada " 'ın mektubuna bugün itibarıyla tarafından cevabi mektup gönderildi. Mektupta müttefiklik ruhuna uygun olmayan üslup ve yaklaşımdan duyulan rahatsızlık yeniden vurgulandı'' denildi.

Son dakika haberi... 'ndan 'nin S-400 mektubuna yanıt geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamada "ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan'ın mektubuna bugün itibarıyla Milli Savunma Bakanı tarafından cevabi mektup gönderildi. Müttefiklik ruhuna uygun olmayan üslup ve yaklaşımdan duyulan rahatsızlık yeniden vurgulandı. Karşılıklı saygı ve dostluğa dayalı bir şekilde diyaloğun sürdürülmesinin ve sorunlara uygun bir çözüm bulunmasına yönelik çalışmalara devam edilmesinin önemi ifade edildi. " ifadelerine yer verildi.

kalan karakter 1000

rafet AKSARI rafet AKSARI

ABD'nin başına geldigi günden beri ABD, Türkiye barışık bir dönem yaşamadı, yaşamayacak. İsrailin oyuncağı olmuş durumda. İsrail ne derse sahoş TRAMP denileni şak uygulamaya sokuyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.06.2019 16:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.