Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.06.2019 13:54
  • Son Güncelleme: 18.06.2019 17:01

Son dakika haberi: 'dan Küçükkaya'nın İmamoğlu ile otelde buluşmasına sert tepki

Cumhur İttifakı'nın adayı , Ordulular buluşması sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. 'nın adayı Ekrem İmamoğlu ile otelde buluşmasıyla ilgili konuşan Yıldırım, "Gayriahlaki bir durumdur, gizlenmesi ise felakettir." dedi.

Ordulular buluşması sonrasında soruları yanıtladı. Ortaya çıkan tartışma öncesi buluşma skandalı ile ilgili konuşan Yıldırım "Görüşmeleri gayri ahlaki, gizlenmesi felakettir" diye konuştu.

İşte Yıldırım'ın açıklamalarından öne çıkanlar;

"GÖRÜŞMELERİ GAYRİ AHLAKİ, GİZLEMELERİ FELAKETTİR"
"Rakibimizin danışmanlarıyla birlikte yapılacak programın moderatörüyle programdan önce bir araya gelmiş olması gayri ahlaki bir durum. Bunun gizlenmesi ise felakettir.

"BANA KÜÇÜKKAYA'DAN YÜZ YÜZE GÖRÜŞME TALEBİ GELMEDİ"
Madem bir yayın var beraber bir yayın var. İki aday var. Bir adayla görüşüp konuşulması, diğer adaydan bunun esirgenmesi, konuşulmamasının ne anlama geldiğini kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

"AÇIKÇA EŞİTSİZLİK SÖZ KONUSUDUR"
Bana Küçükkaya'dan yüz yüze görüşme talebi gelmedi. Önemli olan orada görüşülmesi, bana bir teklif gelmemesi ve bunun gizlenmesi açıkça bir eşitsizlik ve gayri ahlaki bir durumdur.

"İMAMOĞLU'NA BURADAN SESLENİYORUM: NEDEN GİZLEDİN?"
Ben buradan Ekrem İmamoğlu'na, rakibime soruyorum; Böyle bir görüşmeyi neden benimle ve kamuoyuyla paylaşmadınız? Bunun cevabını rakibimden bekliyorum.

kalan karakter 1000

kanalistanbul kanalistanbul

Görüşmüşler demek? vay vay vay! Halkım bu rezilliği cezasız bırakmamalı sandığa gömmeli iyice sinirlendim gözümüze baka baka danışıklı dövüş yapmışlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.06.2019 22:10
rafet AKSARI rafet AKSARI

Oldum olası şu küçükkaya mıdır nedir yaptığı programlardan ve bilhassa haberlerden hiç memnun değilim ve sonuna kadar seyrettim olmamıştır. Onun için her türlü şike olayına açık bir adam görmüşümdür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.06.2019 16:42
nah  size  oy. nah size oy.

yaw deveye sormuşlar sırtın niye eğri diye ,oda demişki nerem doğruki zaten ,,bu chp zihniyetinden doğruluk hizmet güven samimiyet beklemek zaten ahmaklık olur ....yaşım 60 bu zamana kadar bunlar bu ülkeye bırakın hizmeti vatandaşın kene gibi yıllardır kanını emdiler ,,,onların yüzünden millet maaş kuyrukları hastane kapılarında vs..geberip gidiyordu ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.06.2019 14:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.