Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.06.2019 17:53
  • Son Güncelleme: 18.06.2019 18:48

Başkan Erdoğan'dan: Bunun normal bir ölüm olduğuna inancım yok

Son dakika haberine göre, Başkan Fatih Camii'nde ikindi namazına müteakip Mursi için düzenlenen gıyabi cenaze namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan,"Bunun normal bir ölüm olduğuna inancım yok." ifadelerini kullandı.


Son dakika haberine göre, Başkan Fatih Camii'nde ikindi namazına müteakip Mursi için düzenlenen gıyabi cenaze namazı sonrası açıklamalarda bulundu.


Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Bunun normal bir ölüm olduğuna inancım yok. O kadar ki ailesine Mursi'ye teslim edemeyecek kadar korkak. Ve 'nin vasiyeti var. Vasiyetinde Mursi, ölümünde köyüne defnedilmesini arz etmiş. Bunla tabii bunu kabullenemedi. Sisi yine aynı zulmünü burada da devam ettirdi. Bunlar, Mısır'ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Mursi'nin naaşından korkacak kadar hafiftir.


Yedi tane genci bir anda idama götürmüşlerdir. Ne yazık ki dünya sessiz kalmıştır. Mursi'nin naaşından korkacak kadar hafifler.

BU ÜLKEDE DE SİSİLER VAR
Unutmayın bu ülkede de Sisiler var, benzerleri var. Onun için çok dikkatli olmaya mecburuz. Şahsıma karşı senin de akıbetin 'Mursi gibi olacak' diyenler vardı. Yani tabi bunlar bir şeyi hala anlayamadılar. O da şehadeti anlayamadılar. Anlasalardı bunları konuşmazlardı.

kalan karakter 1000

Temel Bey, Temel Bey,

Başkanımız doğru söylemiş.Bu ülkede de SİSİLER var.Çok dikkat etmeli.Başkanımız için canımız feda.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.06.2019 18:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.