Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.06.2019 18:04
  • Son Güncelleme: 18.06.2019 18:46

ile gizlice otelde görüşen 'ya istifa çağrısı

(), ile ’nın ortak yayın öncesi gizli görüşmesinin gazetecilik ilkelerini yok saymak olduğunu belirterek, İsmail Küçükkaya’yı istifaya davet etti.

İsmail Küçükkaya'ya istifa çağrısı

'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı 'nun, 'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ile ortak yayını öncesinde moderatör ile gizlice görüştüğü ortaya çıktı.

İmamoğlu-Küçükkaya gizli görüşmesinin basında yer almasının ardından, tepkiler gecikmedi. () ortak yayın öncesi gizlice yapılan İmamoğlu- Küçükkaya görüşmesine tepki gösterdi ve İsmail Küçükkaya'yı istifaya davet etti.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA'YI İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ
UMED'den yapılan açıklamada, ''CHP'nin İBB adayı ile moderatör İsmail Küçükkaya'nın ortak yayından 3 gün önce gizlice bir araya gelmesi, gazetecilik meslek ilkelerini yok saymaktır. Mesleki saygınlığa gölge düşüren İsmail Küçükkaya'yı istifaya davet ediyoruz. İstifa edebilmek erdemdir...'' ifadeleri yer aldı.

OTELDE GİZLİCE GÖRÜŞTÜKLERİ ORTAYA ÇIKTI
Cumhur İttifakı İstanbul adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Ekrem İmamoğlu arasındaki ortak yayının moderatörü İsmail Küçükkaya'nın taraflı yayın yaptığı tartışmaları sürerken bomba bir iddia daha gündeme geldi. CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu ile İsmail Küçükkaya'nın ortak yayından 3 gün önce Taksim'de bir otelde buluştuğu ortaya çıktı. Bu gizemli buluşma soruları da beraberinde getirdi.

kalan karakter 1000

sevim  hanım.. sevim hanım..

evet beyefendi ,zaten yanlıydın ,ama şimdi suç üstüde yakalandın ,seni bu günlere getiren hocalarında berbat bir öğrenci yetiştirmiş ,onlarıda kınıyorum burdan..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.06.2019 01:01
kanalistanbul kanalistanbul

Halkı kandıran, tarafsızım deyip insanların duygularıyla oynayanlara yazıklar olsun, ekranlarda görmek istemiyoruz :(( Chp adayı da aynısıdır kesinlikle seçilmemeli sandığa gömülmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.06.2019 22:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.