Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.06.2019 15:27
  • Son Güncelleme: 14.06.2019 15:58

Başkan Erdoğan, öğrencilerin mesajına 'dan cevap verdi

Başkan , 'da "Sayın Cumhurbaşkanımız karnelerimizi aldık, size bir mesajımız var." yazarak videolu mesajı gönderen öğrencilerine yanıt verdi. Başkan Erdoğan, "Sevgili yavrularım, kıymetli öğretmenim, bu güzel karne günü mesajınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizi ve tüm Türkiye'deki öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum. Hepinize mutlu, keyifli tatiller!" ifadelerini kullandı.

Alanya'daki 'nda öğrenim gören öğrenciler Başkan 'a üzerinden "Sayın Cumhurbaşkanımız karnelerimizi aldık, size bir mesajımız var." notuyla videolu mesaj gönderdi. Öğrencilere Başkan Erdoğan'dan yanıt gecikmedi.

Başkan Erdoğan mesajında, "Sevgili yavrularım, kıymetli öğretmenim, bu güzel karne günü mesajınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizi ve tüm Türkiye'deki öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum. Hepinize mutlu, keyifli tatiller!" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.