Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.06.2019 20:57
  • Son Güncelleme: 11.06.2019 01:48

Başkan Erdoğan'dan 'e geçmiş olsun telefonu

, yürüyüş yaparken düşen ve kalça kemiği kırılan yazar ve mütefekkir 'i tedavi gördüğü 'nde ziyaret etti. Ziyarette Başkan Erdoğan'da telefonla Pakdil'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

, yürüyüş yaparken düşen ve kalça kemiği kırılan yazar ve mütefekkir 'i tedavi gördüğü 'nde ziyaret etti.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Nuri Pakdil'in 'ta yürüyüş yaparken düşmesi sonucunda kalça kemiğinin kırıldığı ve bu sabah ambulans uçakla Ankara Şehir Hastanesi'ne nakledildiği belirtildi.

Açıklamaya göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Ankara , Pakdil'i hastanede ziyaret etti. Bakan Koca, ziyaret sırasında Pakdil'i ile telefonda görüştürdü.

Başkan Erdoğan, Pakdil'in sağlık durumu hakkında bilgi aldı ve kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Pakdil'in gün içinde ameliyata alınacağı ve genel sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.