Bugünkü
Takvim

'dan Sivas çıkarması!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , İstanbul'daki seçim çalışmalarını Anadolu'ya taşıdı.

Sivas çıkarması!
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , İstanbul'daki seçim çalışmalarını Anadolu'ya taşıdı. Sivas'ı ziyaret eden Yıldırım, 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçiminin önemini anlattı: Sivas, Türkiye'nin teminatı bir ilimizdir. Sivas'ta yaşayanların iki katından fazlası, İstanbul'un 39 ilçesinde, 961 mahallesinde yaşıyor. Seçimi belirleyecek önemli illerimizden biridir. Sivaslı hemşehrilerim her zaman siyasette benim yanımda durmuştur, bana omuz vermiştir. 23 Haziran bayramında Sivaslılar da bizimle beraber olsun diye çok arzu ediyoruz.

HER ŞEYİ KONUŞURUZ
Yıldırım, CHP Adayı Ekrem İmamoğlu ile canlı yayın programıyla ilgili, "Biz her şeye hazırız. İstanbul önceliğimiz, ama gereken her şeyi konuşuruz. Problem yok" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.