Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 04.06.2019 16:40
  • Son Güncelleme: 04.06.2019 16:46

'cü 'dan 'li 'na "ipin elimizde" mesajı

Her fırsatta 'na desteğini açıklayan 'cüler, bu kez de FETÖ'cü üzerinden mesaj verdi. PKK’lı Duran Kalkan ve Bese Hozat’ın ardından İmamoğlu'na bir uyarı da FETÖ’cü Emre Uslu’dan geldi. Uslu, yayınladığı video ile İmamoğlu'na "İpin elimizde" mesajı verdi.

'nün sosyal medyadaki tetikçilerinden , yayınladığı bir video ile 'nun aldığı oylarda en az HDP kadar FETÖ'nün de katkısı olduğunu söyledi.

"EKREM İMAMOĞLU BİZİM OYLARIMIZLA KAZANDI!" DEDİ
Uslu, videosunda "Neresinden bakarsanız bakın Ekrem İmamoğlu'nun 31 Mart'ta kazanmasında cemaatçilerin (FETÖ'CÜLERİN) oyu en az Kürtlerin oyu kadar stratejik olmuş." ifadelerini kullandı.

"FETÖ OY VERMESE İMAMOĞLU GÜNDEM BİLE OLMAYACAK"
FETÖ olmasa İmamoğlu'nun gündem bile olamayacağını belirten Uslu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kürtler ve cemaat oy vermese Ekrem İmamoğlu bugün gündem bile olmayacak. Sadece cemaat için değil, Türkiye için güzel olacak. Çok güzel olacak. Bu deli gömleğini çıkarıp atacağız. Mümkünse Erdoğan diktatörünün sırtına kefen olarak giydireceğiz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.