Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.05.2019 20:27
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 21:22

İşte 'nın basın özgürlüğü anlayışı! Kendilerine yapılınca demokrasiyi rafa kaldırıyorlar

, casusluktan aranan ve hakkında yakalama kararı olan hain Can Dündar’a kucak açmış ve Dündar’ın yaptıklarını basın özgürlüğü kılıfına büründürerek savunmaya kalkmıştı. ’nin milli sırlarını ifşa eden hain gazeteci Can Dündar'a kucak açan Fransa'da bir gazeteci daha ulusal güvenliği tehlikeye soktuğu gerekçesiyle ifadeye çağırıldı.

İşte Fransa'nın basın özgürlüğü anlayışı!

'ye yönelik basın özgürlüğü dersi vermeye kalkışan 'da bir gazeteci daha ulusal güvenliği tehlikeye soktuğu gerekçesiyle ifadeye çağırıldı.

Türkiye'nin milli sırlarını ifşa eden hain gazeteci Can Dündar'a kucak açan ve her fırsatta demokrasi kelimesinin arkasına sığınan Fransa, kendi ülkesindeki gazetecilere yaptıkları ile iki yüzlülüğünü bir kez daha kanıtladı. Fransa'nın önde gelen gazetelerinden muhabiri Ariane Chemin ulusal güvenliği tehlikeye soktuğu gerekçesiyle ifadeye çağırıldı.


Le Monde muhabiri Ariane Chemin

MACRON'UN KARANLIK İŞLERİNİ YÜRÜTÜYOR
Le Monde Muhabirinin Fransa Ulusal Güvenlik Genel Müdürlüğü'nün sırlarını ifşa ettiğine yönelik soruşturmanın kapsamı genişliyor. Daha önce iki gazetecinin gözaltına alındığı soruşturma kapsamında, Le Monde Muhabiri Chemin de ifadeye çağırıldı. Gazeteci Chemin, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel 'un karanlık işlerini yürüttüğü iddia edilen Güvenlik Müdürü Alexandre Benalla hakkında ortaya atılan çeşitli iddiaları haberleştirmişti. Yemen'de de Fransız silahlarının kullanıldığı öne sürülmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.