Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.05.2019 07:28
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 07:33

Cemalattin Sarar ve eşi 'a işkence yapan şahıslar bakın kim çıktı!

Eskişehir'de gerçekleşen olayda SARAR Başkanı ve eşi , evlerinde işkence görmüş ve soyguna uğramıştı. Polis ekipleri olayın peşini bırakmadı ve yöntemiyle olayın kilit ismi olan Moldovalı hizmetçi 'ı tespit etti. Cemalettin Sarar da ifadesinde tanıdık birisinin bu caniliği yaptığını ifade etmişti; peki hırsızlar 7 güvenlik görevlisi 30 bekçinin olduğu villaya nasıl girdiler? İşte 'nin konuştuğu olayda ortaya çıkan flaş gelişmeler...Elleri ve ayakları bağlı şekilde işkence yapılarak hırsızlığa uğrayan Cemalettin Sarar ve eşi Zehra Sarar'ın ifadelerinden yola çıkarak polis ekipleri büyük operasyon başlattı! Bu doğrultuda İstanbul'da 1 kişi, Yunanistan'da 6 kişi Bulgaristan'da ise 2 kişi gözaltına alındı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; komşu Bulgaristan'ın İçişleri Bakanı ile görüştü. İşkence ve soygunun baş aktörü ise evi gayet iyi tanıyan Moldovalı hizmetçi Iulia Dragusan'ın olduğu son dakika operasyonuyla ortaya çıktı!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.