Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.05.2019 21:58
  • Son Güncelleme: 20.05.2019 22:43

İşte 'nin son tiyatrosu! CHP’li meclis üyesi 'ı normal bir vatandaş gibi gösterip...

'nin adayı 'nun kampanya ekibinin gündeme getirdiği bir sokak röportajında, sıradan bir vatandaş gibi konuşan kadının CHP'li Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi olduğu ortaya çıktı.

'nin adayı 'nun kampanya ekibinin gündeme getirdiği bir sokak röportajında, sıradan bir vatandaş gibi konuşan kadının CHP'li Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi olduğu ortaya çıktı.

Röportajda İmamoğlu'nu desteklediğini söyleyen Polat, dini argümanları da kullanarak muhafazakar kesimin İmamoğlu'nu desteklediği algısını oluşturma çalıştı. Gerçeğin gün yüzüne çıkması üzerine Polat'a tepki yağdı.

İşte CHP'li Emine Polat:

kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

BİNLERCE OY ÇALANLAR İÇİN BU SAHTEKARLIK NEDİR Kİ. DAHA BÜYÜKLERİNİ BEKLİYORUZ. HA GAYRET.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.05.2019 09:50
TC TC

RAMAZAN AYININ MEŞHUR ORTA OYUNLARI SERGİLENİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.05.2019 09:01
Mustafa Mustafa

Tekstil ve benzerleri sektörleri İstanbul'un göbeğinden çıkarılması iyi olur. Sokak aralarında iş yeri olmaz olursa onuda kategorize etmek gerekir. Örnek halı yıkamanın ne işi var sokak arası evin altında? Dolmuş suriyeliler molada hepsi sokakta sokak olmuş suriyeli kim oynatır çocuğunu? Zaten çocuğun oynayacağı sokak yok hepten yok oluyor. Bu suriyeli değilde doğulu olsada aynı. Bir köylü bile şehire geldiği zaman üstünü başını değiştirir öyle gelir. Varoş biri Nişantaşında bir cafede veya restaurantta oturup yemek yiyemez lükslüğünden dolayı. Pakistanlı eteklinin ne işi var merkezi yerlerde? Olsun bu ülkede olmasın demiyoruz ama belirli yerlerde olması daha uygun çünkü göz alışık değil. Ortalık karışık gibiyse bir yabancı görülse ister istemez irkiliyor çekiniyor insan. İstanbul'un ortasında kalan varoş şehirler değişmesi gerekir İstanbulun ortasında kaldıysa ona göre dizayn ve yerleşim ve modernleşmenin olması gerekir. Esenler Tekstil kentin yarısı boş Esenler sokaklar iş yeri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.05.2019 00:27
Dulqarnein Dulqarnein

ne zaman kabul edeceklerki ÜLKEMIZE BIRLIK olmaya ihtiyaci var, cok acil bir ihtiyac, can damar gibi önemli bir BIRLIGE ihtiyacimiz var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.05.2019 22:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.