Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.05.2019 23:14
  • Son Güncelleme: 18.05.2019 08:26

: 'in hedeflerinden başka bir muradımız yok

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , 'nde düzenlenen 'na katıldı. Yıldırım, "'in hedeflerini gerçekleştirmekten başka bir muradımız yok. 'ın, Fatih Sultan Mehmet'in, 'ın, Kanuni'nin İstanbul'unu, onlara layık olanlar yönetecek." dedi.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , 'nde düzenlenen 'na katıldı.

Programda konuşan Yıldırım, " bizimle büyüdü, liderimizle büyüdü. Bu destanın mimarı İstanbul'dur, İstanbul'un muhtarlarıdır. Şimdi bir kez daha İstanbul için yola çıktık. Bu kutlu vakitte Rabbim'den niyazımız bizi müjdelenmiş şehir İstanbul'a layık kılmasıdır. Biliyoruz ki her şey onun demesiyle olur. Biz insanlara düşen gayret etmek, emek sarf etmek ve ter dökmektir. İstanbul çatışma, ayrışma değil, huzur ve mutluluk istiyor. 'Ya ben İstanbul'u alırım, ya İstanbul beni alır.' diyen 'in hedeflerini gerçekleştirmekten başka bir muradımız yok. 'ın, Fatih Sultan Mehmet'in, 'ın, Kanuni'nin İstanbul'unu, onlara layık olanlar yönetecek." şeklinde konuştu.

EKRANDAN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI
Yıldırım, "Sevgili muhtarlar, birlikte beraber yürüyerek, umudu büyüteceğiz, huzuru çoğaltacağız ve İstanbul'da yaşayan 15 milyon kardeşimizin hayatını kolaylaştıracağız. Kibirle, gururla, kin ve nefret diliyle siyasetten medet umanlardan olmadığımızı bir kez daha ifade ediyorum." diye konuştu.

Yıldırım'ın konuşması sırasında ekrana kendi telefon numarası yansıtıldı. Yıldırım, "Size bir telefon numarası vereceğim. Lütfen bunu not edin. İleride işinize yarayacak. İnşallah birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağız." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.