Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.05.2019 16:40
  • Son Güncelleme: 17.05.2019 13:59

'nin bayrak düşmanlığı sürüyor! Türk bayraklarını indirdi

'li , 31 Mart leri kazanmasının ardından il genelinde bulunan caddelerdeki aydınlanma direklerine asılı Türk bayraklarını indirdi. HDP'li belediyenin bu kararı vatandaşlar tarafından büyük tepki topladı. Talimatı HDP’li Belediye başkanı ’nın verdiği ortaya çıktı.

HDP'nin bayrak düşmanlığı sürüyor!

'da lerin ardından caddelerde aydınlanma direklerine asılı Türk bayraklarının ve Cumhurbaşkanı 'a ait fotoğrafların indirildiği ortaya çıktı.

İki buçuk yıldır kayyum yönetiminde olan 'nde i kazanınca Türk bayrakları caddelerdeki aydınlatma direklerinden indirildi. Talimatı HDP'li Belediye başkanı 'nın verdiği ortaya çıktı.


HDP'den Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Adnan Selçuk Mızraklı ve ilçe belediye başkanlarının katıldığı seçim kutlama programında ise, terör örgütü 'yı ve teröristleri övücü sözde marş okunmuş, ölen teröristler için "saygı duruşunda" bulunulmuştu.

BELEDİYE İDDİALARI REDDETTİ
Konuyla ilgili açıklama yapan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü, iddiaları reddetti.

kalan karakter 1000

iblisler. iblisler.

ulan hdp ,siz ne kanı bozuk ,yılanlarsınız beeee...türk bayrağından rahatsız olan bu ülkeden defolup gider ,eğer haysiyetiniz şerefiniz varsa ,,,tabiki yok .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2019 19:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.