Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.05.2019 22:29
  • Son Güncelleme: 15.05.2019 22:29

? Meclis'e gelecek mi? İşte na dair son haberler...

Meclis'in açılmasından sonra na ilişkin son detaylar birçok vatandaşlar tarafından merak ediliyor. sorusuna ilişkin son dakika gelişmeleri merakla beklenen konular arasında yer alıyor. İşte af yasasına dair son haberler...

TBMM'nin seçim sonrası gündemi oldukça yoğun. MHP, 19 Mayıs 2018 tarihine kadarki suçlara ilişkin 5 yıl şartlı indirim öngören kanun teklifini 24 Eylül'de TBMM Başkanlığına sunmuştu. Meclisin açılmasıyla birlikte vatandaşlar "Af yasası Meclis'e gelecek mi?" sorusuna yanıt arıyor.

GENEL AF YASASINDA SON DURUM

Genel af yasası ve ceza indirimi haberleri birçok kişi tarafından merakla bekleniyor. Şimdi gözler af yasasındaki son duruma çevrildi. Yakın zamanda toplanacak olan Genel Kurul'un Ceza İnfaz Yasası ve Ceza Kanunu'nda bazı değişiklikler öngören taslak çalışmalarını ele alması bekleniyor. Çalışmaların daha sonra Adalet Komisyonundan da geçerek Meclis'e geleceği belirtiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.