Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.05.2019 22:58
  • Son Güncelleme: 11.05.2019 00:07

grubunun kurucusu , için açılan etikete destek verdiği iddialarını yalanladı

grubunun kurucusu ,  ’li ’na destek amacıyla açılan etikete destek verdiği iddialarını yalanladı. Güleryüz, bilgisi dışında etiketi hesabından paylaşan çalışanın işine son verildiğini kaydetti.

Erhan Güleryüz’den yalanlama

Aralarında bazı şarkıcı ve komedyenin de bulunduğu bazı isimler 'li 'na destek amacıyla bir etiket açarak bu etiket üzerinden siyasete soyunmuşlardı. Siyaseti dizayn etmekle suçlanan bu şarkıcı ve komedyenlere büyük tepki gelmişti.

Grubu'nun kurucusu 'ün hesabından da söz konusu etiket ve Atatürk resmi paylaşıldı.

Bu paylaşım, Güleryüz'ün de İmamoğlu'na destek veren şarkıcılar arasına katıldığına yönelik değerlendirmelere yol açtı.

Söz konusu mesajı Erhan Güleryüz'ün atmadığı ortaya çıktı. Güleryüz, hesabını mesajın yöneten sosyal medya sorumlusu tarafından atıldığını söyledi. Güleryüz'ün söz konusu mesajdan sonra mesajı bilgisi dışında paylaşan sosyal medya sorumlusunun işine son verdiğini belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.