Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.05.2019 22:28
  • Son Güncelleme: 06.05.2019 23:34

kararı sonrası 'dan tepki çeken açıklama!

, inin iptaline ve yenilenmesine karar verdi. Kararın ardından ünlü komedyen , hesabından ilginç ifadeler kullandı. O ifadeler tepkilere neden oldu.

Bu defa güldürmedi! Tepki çeken paylaşım

üyeleri, inin iptaline ve yenilenmesine karar verdi. üyeleri, 'nin itirazını 4 ret oyuna karşılık 7 oyla kabul etti.

YSK'nın seçimlerinin yenilenmesine yönelik kararının ardından Twitter hesabından tepki çeken açıklamalarda bulundu.

Yılmaz hesabından '' Seçimleriniz iptal edilmiştir...Peki ! Biraz daha izahat istiyor ama yok.Çok üzücü bir durum...Bunu memleketimiz haketmiyor...Bir daha oy kullanmak çok büyük bir zahmet olmayacak,gidip vazifemizi yapacagız.Akıl almaz ama gercek...Acı bir gercek.'' ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

Vatandaş Vatandaş

Vay be koskoca komedyen-ede koymuş seçim iptali dert, olmuş ağı olmuş adama, aklı almamış acı gerçek diyor sende içten yanmalı motor gibi meğerse yanıp tutuşanlardan çıktın hani hak, adalet, hukuk diyordunuz al sana hak, adalet , hukuk ne oldu zoruna mı ? gitti

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.05.2019 02:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.