Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.04.2019 11:59
  • Son Güncelleme: 22.04.2019 12:44

'liye olunca terapi, 'liye olunca alçak saldırı! İşte o ikiyüzlülük

Türkiye dün Genel Başkanı 'na şehit cenazesinde yapılan yumruklu saldırıyı konuştu. Hükümet yetkilileri saldırıyı kınarken, akıllara 'li isimlere yapılan saldırılar sonucu CHP'lilerin ve CHP yandaşı medyanın tutumu geldi.

lideri , dün Hakkari'de şehit olan Yener Kırıkçı'nın cenaze töreninde şehit ailesinin yakınları tarafından saldırıya uğradı. Saldırı sonrası güvenlik güçleri tarafından olay yerinden güvenli bir eve alınan Kılıçdaroğlu, daha sonra bu evden güvenlik güçleri eşliğinde çıkartıldı.

Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı sonrası siyasilerden birbiri ardına kınama mesajları yayınlanırken, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlatarak saldırıda bulunan şahısların gözaltına alınmasını sağladı.

KILIÇDAROĞLU KINAMAMIŞTI
Yaşanan bu olayın ardından akıllara 'li isimlere yapılan saldırılar sonrası CHP'li medya ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun tutumu geldi. 2013 yılında dönemin Başbakan Yardımcısı , Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu bir törende yumruklu saldırıya uğramıştı. Olayın birebir şahidi olan Kılıçdaroğlu ise saldırı sonrası yaptığı konuşmada saldırıya değinmemiş ve kınama yapmamıştı.

Yaşanan bu olay sonrası Bekir Bozdağ sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirmişti. Ayrıca Bozdağ'a saldıran şahsı CHP'li milletvekili Umut Oran korumaya almış ve şahısla yakından ilgilenmişti.

CHP'Lİ MEDYANIN İKİYÜZLÜ TAVRI
Kayseri'de katıldığı bir şehit cenazesinde yediği yumrukla burnu kırılan dönemin Enerji Bakanı 'a yapılan saldırı, CHP yandaşı tarafından "terapi" manşetiyle haberleştirilmişti. CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı "alçak saldırı" olarak nitelendiren Sözcü, söz konusu AK Parti'li bir isim olunca sergilediği ikiyüzlülükle akıllara geldi.

AK PARTİ'Lİ MÜEZZİNOĞLU'NA DA SALDIRDILAR
Dönemin Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da katıldığı bir şehit cenazesinde yoğun protestoya maruz kalmıştı. AK Parti'li isimlere yapılan bu protestolara o dönem CHP'li isimler sessiz kalarak destek vermişti.

'RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER'
2011 yılında Hopa'da o dönem Başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyu ve otobüsü büyük bir kalabalık tarafından taşlanmış ve bu olaylar sırasında korumalardan birisi başından ağır yaralanmıştı. Kılıçdaroğlu o dönem yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak 'rüzgar erken fırtına biçer' demişti.

Takvim.com.tr

kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Artvindeki saldırı da provakasyon bu yumruk atma işide provakasyon bu basit olayları yutmayın peşinden atılan manşetlerede baktığınızda bu görülmekte. CHP nin arka planını izleyen istibarat yok mu? Bunları adım adım izlemeniz lazım bunlarda alangirli işler bitmez. Bunlar hizmet yapmayacağına göre işleri güçleri nasıl provakasyon yaparızın peşinde. Saldırıyı yapacak olanlar tabiki karşı taraftan olur bu tip olaylar böyle olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.04.2019 13:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.