Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.04.2019 14:38
  • Son Güncelleme: 17.04.2019 14:38

t ile Gündem Ötesi'nin konuğu Enver Beşinci

1 ekranların yayınlanan t ile Gündem Ötesi'nin bu hafta konuğu Koleksiyoner Enver Beşinci. Enver Beşinci'nin konuk olduğu saat 23.45'te ekranlarda olacak.

Pelin Çift ile Gündem Ötesi'nin konuğu Enver Beşinci

t ile Gündem Ötesi'nde bu hafta koleksiyonlerdan eşşiz örnekler eşliğinde tarihin bilinmeyenleri konuşulacak. 'nin 17 Nisan Çarşamba akşamı konuğu Enver Beşinci... 'İslamiyetle başlayan icazetname geleneği Osmanlıda nasıl uygulandı?', 'Nazari ilimlerden tıbbiyeye ,hafızlıktan mürşitliğe birçok alanda verilen icazetnameler ve şehadetnameler hangi bilgileri barındırıyordu?', 'Cumhuriyeyin ilk yıllarında neden el yazması diplomalar verildi?' ve pek çok merak edilen konu masaya yatırılacak.

Pelin Çift ile Gündem Ötesi saat 23.45'te 1'de.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.