Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.04.2019 12:00
  • Son Güncelleme: 17.04.2019 12:00

Başkan Erdoğan'dan mesajı

Başkan , 8.Cumhurbaşkanı 'ın ölüm yıldönümü ile ilgili bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında, "Vefatınnı yıl dönümünde 8.Cumhurbaşkanımız Turgut Özal'ı saygıyla anıyorum" ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan'dan Turgut Özal mesajı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, 8. Cumhurbaşkanı 'ın vefatının 26. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Turgut Özal'ın, demokrasinin gelişmesi, ülkenin refahı ve kalkınmasında önemli rol oynadığını, Türkiye'nin değişim ve dönüşümüne öncülük ettiğini ifade eden Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

"Aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Turgut Özal, her zaman değerli hizmetleriyle anılacak, hayırla yad edilecektir. 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal'a vefatının yıl dönümünde Allah'tan rahmet niyaz ediyor kendisini saygıyla anıyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.