Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.04.2019 09:46
  • Son Güncelleme: 20.04.2019 16:49

18 Nisan ?

18 Nisan 2019 senesinde konusu tartışılmaya devam ediyor. Peki genel af çıkacak mı? Mahkum ve mahkum yakınları Genel Af ve Ceza İndirimi hakkındaki lerini takip ediyorlar.

18 Nisan af yasası son dakika gelişmesi genel affı yasası Meclis'e gelecek mi? Af ne zaman çıkacak gibi sorular özellikle seçimlerden sonra bayağı bir araştırılmaya başlandı. 16 Nisan af yasası haberleri genel af mahkum ve ceza indirimi affı ile ilgili gelişmeler oldukça merak ediliyor. Nisan ayı başında açılması planlanan TBMM Genel Kurulu seçim sonuçlarına yönelik itirazlar nedeniyle 9 Nisan'a ardından 16 Nisan tarihine ertelenmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.