Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.04.2019 23:32
  • Son Güncelleme: 15.04.2019 23:32

, Başkan Erdoğan'ın davetlisi olarak 'ye geliyor

Belarus Cumhurbaşkanı , Başkan 'ın daveti üzerine, yarın 'ye resmi ziyarette bulunacak.

Başkan davet etti! Türkiye'ye geliyor

Cumhurbaşkanlığı, 'nun ziyaretine ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Ziyaret sırasında gerçekleştirilecek görüşmelerde, Türkiye ve Belarus arasındaki ikili ilişkilerin gözden geçirileceği, işbirliğinin geliştirilmesi için atılabilecek adımların ele alınacağı belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi:

"Görüşmelerde ikili ilişkilerin yanısıra ayrıca bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunulması öngörülmektedir. Ziyaret vesilesiyle, ikili ilişkilerin ahdi zeminine önemli katkılar sağlayacak muhtelif anlaşmaların imzalanması gündemde olup, Türkiye-Belarus İş Forumu'nun icrası da planlanmaktadır.".

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.