Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.04.2019 18:43
  • Son Güncelleme: 08.04.2019 18:44

'nun skandal tehdidine Hürriyet, Milliyet, ve 'dan ortak cevap!

yandaşı medyanın oy hırsızlığını örtbas etme ve 'ya baskı yapma çabasını tarafsızlıkmış gibi lanse eden bazı medya kuruluşlarını alenen tehdit etti. Daha başkan olmadan etrafa tehditler savurarak maskesini düşüren İmamoğlu'nun skandal açıklaması üzerine hedef aldığı Hürriyet, Milliyet, ve 'ten ortak açıklama geldi.

İmamoğlu'nun skandal tehdidine Hürriyet, Milliyet, CNN Türk ve Vatan'dan ortak cevap!

'nin Başkan Adayı , medyayı açıkça tehdit etti. Daha başkan olmadan etrafa tehditler savuran 'nunun yaptığı bu hareketler maskesi düşmüş oldu.

SKANDAL TEHDİT
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu, "İsim veriyorum; NTV'yi Şahenk ailesini, Habertürk'ü, Ciner ailesini, 'ü, Demirören ailesini takip ediyorum… Gün gelir isimlerini anmaktan bile vazgeçerim" ifadesimi kullanmıştı.

ORTAK TWEET İLE TEPKİ
Bu skandal tehdidin ardından ise, Hürriyet, Milliyet, CNN Türk ve 'dan ortak tweet geldi.

Demirören'e bağlı Hürriyet, Milliyet, Vatan ve CNN Türk, İmamoğlu'nun açıklamalarını aktardığı haberlerde, eleştirilerini 'tehdit' olarak niteleyerek "İmamoğlu'nun medyayı tehdidini üzüntüyle takip ediyoruz" başlığını kullandı.

İMAMOĞLU'NUN SKANDAL İFADELERİ
"Benim de onlara cevabım var beni niye göstermiyorsun? Ben basın açıklaması yapıyorum. Rakibin adına konuşanların cevabı yayınlanıyor ama benim açıklamam yayınlanmıyor. Benim söylediğimi toplum bilmezse, insanlar duymazsa o insanın bana verdiği cevaptan ne anlayabilirsin, böyle adalet olur mu? İsim veriyorum; NTV'yi Şahenk ailesini, Habertürk'ü, Ciner ailesini, CNN Türk'ü, Demirören ailesini takip ediyorum. Ailelerine ve geçmişten bugüne iş dünyasına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerini uyarmayı kendime hak gördüğüm için uyarıyorum. Yoksa gün gelir isimlerini anmaktan bile vazgeçerim ama saygı duyduğum için bunu söylemek zorundayım"

kalan karakter 1000

nesatk nesatk

Şaşırmamak lazım. Zihniyet hiç değişmez. Seçim öncesi milletin gördüğü sahte yüzleriydi. Bundan sonra gerçek yüzlerini görecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.04.2019 08:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.