Bugünkü
Takvim

'in Kirazlı İlçesi'nde yeniden seçildi

, baba vasiyetiyle belediye başkanlığı koltuğuna yeniden oturdu.

Baba vasiyeti
'in Kiraz İlçesi'nde yaşayan (35), seçimlere hazırlanırken vefat eden babasının vaziyeti üzerine girdiği siyasette 2. kez belediye başkanı seçildi. "Türkiye'nin en genç kadın belediye başkanı" olarak hafızalara yerleşti. Vatandaşlardan bir kez daha güven oyu alan Kiraz Belediye Başkanı Özçınar, "Aslında siyasetçi bir kimliğim olmadı. Babam 'Benden sonra sen' dedi. Onun üzerine siyasete girdim" dedi. Anne Şerife Özçınar ise "Babasının vasiyetini yerine getirdi" diyerek kızıyla gurur duyduğunu söyledi.Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, babasının vasiyetini yerine getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.