Bugünkü
Takvim

Kazanamayınca yıktı belediye yaptı

Zonguldak Alaplı'ya bağlı Yenidoğanlar Köyü'nün 20 yıllık muhtarı Mehmet Akyol, seçimi kaybedince bir hafta önce yaptırdığı parkı yıktı. Belediye eski muhtarın yıktığı parkı yeniden yaptı.

Kazanamayınca yıktı belediye yaptı
Zonguldak Alaplı'ya bağlı Yenidoğanlar Köyü'nün 20 yıllık muhtarı Mehmet Akyol, seçimi kaybedince bir hafta önce yaptırdığı parkı yıktı. Eski muhtara tepki yağdı. Şarkıcı Cenk Eren, çocuklara sahip çıktı. Park oyuncaklarını göndereceğini açıkladı. Gülüç Belediyesi de kolları sıvadı. Belediye eski muhtarın yıktığı parkı yeniden yaptı. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ise çocukları salıncakta salladıktan sonra köyden ayrıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.