Bugünkü
Takvim

pozu 32 yıl sonra gerçek oldu

Avanos Belediye Başkanı seçilen İbaş’ın 32 yıl önce ’da 1 günlüğüne belediye başkanlığı koltuğuna oturduğu ortaya çıktı.

23 Nisan pozu 32 yıl sonra gerçek oldu
'in Avanos İlçesi'nde yaşayan Celal Alper İbaş (42), 1987'de ilkokul öğrencisiyken, Bayramı nedeniyle dönemin Avanos Belediye Başkanı Anavatan Partili Ali Rıza Karataş'ın koltuğuna geçti. Objektiflere poz verdi. Aradan 32 yıl geçti. İbaş, yıllar sonra siyasete girdi. Avanos'ta CHP'den belediye başkanı adayı gösterildi. 31 Mart Pazar günü yapılan seçimde belediye başkanı seçildi. Böylece mazbatasını alıp görevinin başına geçen İbaş'ın 23 Nisan pozu, 32 yıl sonra gerçekleşti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.