Bugünkü
Takvim

Ekrem İmamoğlu'ndan farklı açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da oyların yeniden sayımına ilişkin açıklamasında Binali Yıldırım ile arasındaki oy farkının 19 bin 552 olduğunu belirtti.

Farklı açıklama
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da oyların yeniden sayımına ilişkin açıklamasında Binali Yıldırım ile arasındaki oy farkının 19 bin 552 olduğunu belirtti. İmamoğlu, "Bütün geçersiz oylar sayılsa dahi 18 ile 20 bin arasındaki fark korunarak bu süreç tamamlanacak" dedi. İmamoğlu, hem YSK'ya güvendiğini söyledi. Hem de "Geçersiz oyların sayımlarının bittiği ilçelerde dahi nöbet devam ediyor. Bütün arkadaşlarımı bu nöbete davet ediyorum, sakın oraları terk etmeyin" diyerek bir kez daha panik olduğunu gözler önüne serdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.