Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 03.04.2019 20:22
  • Son Güncelleme: 03.04.2019 21:06

Son dakika... Gaziosmanpaşa'da geçersiz 11 bin 530 oy tespit edildi

Son dakika... 31 Mart'ta yapılan yerel lerinin ardından itirazlar üzerine 'da 15 ilçede geçersiz oylar, 3 ilçede de tüm oylar yeniden sayılıyor. Gaziosmanpaşa'da geçersiz 11 bin 530 oy tespit edildi.

O ilçede geçersiz 11 bin 530 oy tespit edildi

ilçe teşkilatlarınca ilçe kurullarına yapılan geçersiz oyların sayılması yönündeki itirazlar ve Yüksek nun (), geçersiz oyların yeniden sayımının durdurulması yönündeki İl Seçim Kurulu kararını kaldırmasının ardından ilçe seçim kurulları harekete geçti.

, , , , Büyükçekmece, Çekmeköy, Eyüp, Fatih, Tuzla, Sarıyer, , Beykoz, Şile, ve Ümraniye ilçe seçim kurullarında geçersiz oyların sayımı yapılıyor.

Son dakika gelen gelişmeye göre, Gaziosmanpaşa'da geçersiz 11 bin 530 oy tespit edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.